Vi samler statistik ved hjælp af cookies for at forbedre hjemmesiden. Det sker dog først, når du klikker videre til næste side. Læs mere om cookies. Du kan også vælge at sige nej til cookies.

Nøglepersoner i Region Midtjylland Øst

Her ses en oversigt over nøglepersoner i Region Midtjylland Øst. Nøglepersonerne er alfabetisk sorteret efter jobcenter

Jobcenter Nøgleperson Telefon E-Mail
Favrskov Tea Korfits 89 64 4220

tehj@favrskov.dk

Hedensted  Line Thane Seested  79 75 54 87 

line.seested@hedensted.dk 

Hedensted Sten Duus 79 75 54 25

sten.duus@hedensted.dk

Horsens  Henriette Tirsvad  76 29 47 19 

ht@horsens.dk 

Horsens Svend Erik Langberg 76 29 47 32/40 56 72 31

sel@horsens.dk

Norddjurs Lis Søgaard 89 59 20 38

lis@norddjurs.dk

Odder  Bilge Üsüdür  87 80 34 38 

bilge@odder.dk 

Odder Marianne Larsen      87 80 34 39

marianne.larsen@odder.dk

Randers Kaj Borkmann 29 36 22 10

kbo@randers.dk

Samsø Winnie M. Jensen 87 92 18 41

auwmj@samsoe.dk

Silkeborg Gunnar Haug 89 70 57 27

gha@silkeborg.dk

Silkeborg  Heidi Steemann Adamsen  20 35 91 08  Heidisteemann.Adamsen@silkeborg.dk 
Skanderborg Charlotte Rasmussen 87 94 76 49

charlotte.bruun.rasmussen@skanderborg.dk

Syddjurs Søs Christina Kronholm Sølvsten 87 53 53 97

scks@syddjurs.dk

Aarhus Alice Serup 87 13 39 38

asej@aarhus.dk

Aarhus  Anja Mayer  41 85 48 56 

anjme@aarhus.dk 

Aarhus Anne-Mette Juhl 89 40 68 47

ajuh@aarhus.dk

Sidst opdateret 10. apr 2017