Vi samler statistik ved hjælp af cookies for at forbedre hjemmesiden. Det sker dog først, når du klikker videre til næste side. Læs mere om cookies. Du kan også vælge at sige nej til cookies.

Nøglepersoner i Region Hovedstaden og Sjælland København

Her ses en oversigt over nøglepersoner i Region Hovedstaden og Sjælland København. Nøglepersonerne er alfabetisk sorteret efter jobcenter

Jobcenter Nøgleperson Telefon E-Mail
Albertslund Birgitte Ziirsen 29 12 37 27

birgitte.ziirsen@albertslund.dk

Albertslund Connie Boysen  29 12 37 25 

coy@albertslund.dk 

Albertslund Kim Garly 26 37 82 71

kim.garly@albertslund.dk

Ballerup Bodil Nielsen 44 77 65 19

bod@balk.dk

Ballerup Karin Jørgensen 44 77 65 28

kkj@balk.dk

Bornholm Anita Engell 56 92 38 33

anita.engell@brk.dk

Brøndby Christina Janum 43 28 26 66

chjan@brondby.dk

Brøndby Jacob Mikkelsen 51 83 80 18

jamik@brondby.dk

Frederiksberg John Henrik Bjørneboe 28 98 57 09

jobj01@frederiksberg.dk

Gentofte Jette Lisbet Hansen 39 98 61 26

jelh@gentofte.dk

Gentofte Stine Odgaard 39 98 61 06

sraa@gentofte.dk

Gladsaxe  Anja Marker  39 57 48 93 

anjmar@gladsaxe.dk 

Gladsaxe  Karina Moryl  39 57 49 64 

karmor@gladsaxe.dk 

Glostrup Karina Kok 20 32 09 96 karina.kok@glostrup.dk
Glostrup  Martin Dean  23 30 74 33 

martin.dean@glostrup.dk 

Greve

Alex Richardy 23 44 44 53

alri@greve.dk

Greve  Sanne Teute  43 97 80 82 

teu@greve.dk 

Herlev  Jesper H. Hansen  44 52 86 85 

jesper.hurup.hansen@herlev.dk 

Herlev      Micchelle M. J. Carstensen     44 52 86 43 

micchelle.carstensen@herlev.dk 

Herlev  Tenna Astrup  44 52 63 51 

tenna.astrup@herlev.dk 

Hvidovre Bugge Bay 36 39 22 12

buy@hvidovre.dk

Hvidovre Hanne Mørup 36 39 39 77

hmu@hvidovre.dk

Høje Taastrup  Annelise Sparrevohn 43 35 37 68 

annelisesp@htk.dk 

Høje Taastrup Niels Krüger 43 35 39 98

NielsKru@htk.dk

Høje Taastrup  Susan Gram  43 35 37 88 

susangr@htk.dk 

Høje Taastrup  Trine Ekwall  43 35 37 61 

trineek@htk.dk 

Høje Taastrup  Vivi Jakobsen  43 35 39 99 

vivija@htk.dk 

København Frank M. Sørensen 82 56 36 73

lb40@bif.kk.dk

København John Andersen 82 56 50 68

T004@bif.kk.dk

København Kai Henning Lundsteen 82 56 44 85

Sb63@bif.kk.dk

Lyngby-Tårbæk Peter Thrane 45 97 38 85

pt@ltk.dk

Rødovre  Maria Langkow  36 37 76 81 

cn18254@rk.dk 

Tårnby / Dragør Henriette Jepsen 32 47 17 49

hjp.am@taarnby.dk

Vallensbæk / Ishøj  Gurli Södergreen  47 97 44 62 

gur@vallensbaek.dk 

Vallensbæk / Ishøj

Hamed Gurani

47 97 44 26

hgu@vallensbaek.dk 

Sidst opdateret 31. okt 2017